Supertech Valve Kit Exhaust Ford 2.5 RS/B5254T4 28.00mm Inco
473,35 €
Esgotado
REF:
FEVI-1046T-10
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Ford, Volvo |
| Modelo Veículo | 2.5L 20v – B5254T4, 2.5L 20v – RS |
| Head Diameter | 28.00 mm |
| Stem Diameter | 5.95 mm |
| Length | 103.30 mm |
| Material Type | Inconel |
| Additional Info | Set of 10 |
| Position | Exhaust |
| GTIN | 01037721245341 |
| Image Info | These images are representative |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Ford 2.5 RS/B5254T4 28.00mm Inco” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.