Supertech Valve Kit Intake VAG 1.8L 8v 40.00mm L:91.6mm
135,72 €
Esgotado
REF:
VWIVN-1014-4
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 1.8L 8v |
| Head Diameter | 40.00 mm |
| Length | 91.60 mm |
| Stem Diameter | 6.97 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Treatment | Black Nitrided |
| Position | Intake |
| Additional Info | Set of 4 |
| GTIN | 01037721244785 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 60,00 mm |
| Package Length | 154,00 mm |
| Package Weight | 328.00 g |
| Package Width | 281,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake VAG 1.8L 8v 40.00mm L:91.6mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.