CORSA Pro Series Resonator 3.00″ I.D. Center – Center OAL:16
244,26 €
Esgotado
REF:
PKM2003
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Packed Resonators |
| A End Dimension | 3.00 in |
| A End Style | Expanded/Notched |
| B End Dimension | 3.00 in |
| B End Style | Expanded/Notched |
| Finish | Brushed |
| Inlet Configuration | Center |
| Install Type | Slip Fit |
| Length | 16.25 in |
| Material Type | 304 Stainless Steel |
| Muffler Height | 5.50 in |
| Muffler Length | 10.75 in |
| Muffler Shape | Circular |
| Muffler Width | 5.50 in |
| Outlet Configuration | Center |
| Sound Reduction | 6-8 Decibels |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Package Height | 178,00 mm |
| Package Length | 457,00 mm |
| Package Weight | 3175.00 g |
| Package Width | 178,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “CORSA Pro Series Resonator 3.00″ I.D. Center – Center OAL:16” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.