Corsa Axle-Back 2.5″ Dual Rear Single 3.5″ Wrangler 07-18
1 477,75 €
Esgotado
REF:
24412
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Axle Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 2.5″ in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| GTIN | 00847466006746 |
| Package Height | 457,00 mm |
| Package Length | 889,00 mm |
| Package Weight | 15876.00 g |
| Package Width | 279,00 mm |
| Sound Level | Sport |
| Tip Cut | Straight |
| Tip Edge Style | Rolled Edge |
| Tip Finish | Polished |
| Tip Outlet Size | 3.5″ in |
| Tip Style | Single |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Axle-Back 2.5″ Dual Rear Single 3.5″ Wrangler 07-18” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.