Corsa Cat-Back 3.5″ to 2.75″ Dual Rear Factory Bezels 2.75″
2 318,96 €
Esgotado
REF:
21131
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Cat Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 3.5″ to 2.75″ in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| GTIN | 00847466023033 |
| Package Height | 533,00 mm |
| Package Length | 1448,00 mm |
| Package Weight | 27669.00 g |
| Package Width | 381,00 mm |
| Sound Level | Sport |
| Tip Cut | Straight |
| Tip Edge Style | Single Walled |
| Tip Finish | Raw Stainless |
| Tip Outlet Size | 2.75″ in |
| Tip Style | Factory Bezels |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Cat-Back 3.5″ to 2.75″ Dual Rear Factory Bezels 2.75″” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.