Corsa Cat-Back 2.75″ Single Rear Turn Downs 2.75″ Wrangler
1 701,27 €
Esgotado
REF:
21121
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Cat Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 2.75″ in |
| Exit Configuration | Single Rear |
| GTIN | 00847466022517 |
| Package Height | 318,00 mm |
| Package Length | 1257,00 mm |
| Package Weight | 14515.00 g |
| Package Width | 425,00 mm |
| Sound Level | Sport |
| Tip Cut | Slant |
| Tip Edge Style | Single Walled |
| Tip Finish | Raw Stainless |
| Tip Outlet Size | 2.75″ in |
| Tip Style | Turn Downs |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Cat-Back 2.75″ Single Rear Turn Downs 2.75″ Wrangler” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.