Corsa Cat-Back 3.0″ Dual Rear Quad 4.5″ Corvette C8 20-23
5 564,47 €
Esgotado
REF:
21106BLK
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Cat Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 3.0″ in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| GTIN | 00847466023101 |
| Package Height | 381,00 mm |
| Package Length | 1270,00 mm |
| Package Weight | 28576.00 g |
| Package Width | 457,00 mm |
| Sound Level | Multiple (Valved) |
| Tip Cut | Pro Series© Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Black PVD |
| Tip Outlet Size | 4.5″ in |
| Tip Style | Quad |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Cat-Back 3.0″ Dual Rear Quad 4.5″ Corvette C8 20-23” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.