Corsa Axle-Back 3.0″ Single Rear Twin 4.5″ Mustang 5.0 15-17
1 306,93 €
Esgotado
REF:
21086BLK
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Axle Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 3.0″ in |
| Exit Configuration | Single Rear |
| GTIN | 00847466022265 |
| Package Height | 197,00 mm |
| Package Length | 1308,00 mm |
| Package Weight | 14061.00 g |
| Package Width | 508,00 mm |
| Sound Level | Track |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Black |
| Tip Outlet Size | 4.5″ in |
| Tip Style | Twin |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Axle-Back 3.0″ Single Rear Twin 4.5″ Mustang 5.0 15-17” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.