Corsa Cat-Back 2.75 Dual Rear Twin 3.5″ Challenger 6.2 15-22
4 463,44 €
Esgotado
REF:
14987
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Cat Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 2.75″ in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| GTIN | 00847466015373 |
| Package Height | 533,00 mm |
| Package Length | 1473,00 mm |
| Package Weight | 34019.00 g |
| Package Width | 381,00 mm |
| Sound Level | Sport |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Polished |
| Tip Outlet Size | 3.5″ in |
| Tip Style | Twin |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Cat-Back 2.75 Dual Rear Twin 3.5″ Challenger 6.2 15-22” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.