Corsa Axle-Back 2.5″ Dual Rear Twin 3.5″ Corvette C6
3 574,24 €
Esgotado
REF:
14470
Categoria: Accessories
Informação adicional
| Brands | Corsa |
|---|---|
| Grupo | Axle Back |
| Additional Info | Closed Course Use Only |
| Exhaust Pipe Diameter | 2.5″ in |
| Exit Configuration | Dual Rear |
| GTIN | 00847466005497 |
| Package Height | 483,00 mm |
| Package Length | 1016,00 mm |
| Package Weight | 26762.00 g |
| Package Width | 457,00 mm |
| Sound Level | Xtreme |
| Tip Cut | Slash |
| Tip Edge Style | Dual Walled |
| Tip Finish | Polished |
| Tip Outlet Size | 3.5″ in |
| Tip Style | Twin |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Corsa Axle-Back 2.5″ Dual Rear Twin 3.5″ Corvette C6” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.