JE-Pistons Kit Porsche 911 3.6L A/C 4032 11.0:1 105.03mm
1 388,23 €
Esgotado
REF:
JE-381264
Categoria: Accessórios
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Porsche |
| Modelo Veículo | 3.6L 12v – M64 |
| Additional Info | 4032 |
| Bore - Actual | 105.03 mm |
| Bore - Oversize | 5.03 mm |
| Build Type | Build on Demand |
| Compression Height | 31.80 mm |
| Deck Clearance | 0 mm |
| GTIN | 00193564449504 |
| Image Info | These images are representative |
| Piston Pin Diameter | 23.00 mm |
| Ring Set Included | JG7706-4135-5 |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Kit Porsche 911 3.6L A/C 4032 11.0:1 105.03mm” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.