Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Circlips |
| Build Type | Build to Stock |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | Chrome Silicon |
| Maximum Pin Diameter | 4.135 in |
| Maximum Pin Diameter Alt | 141224 mm |
| Minimum Pin Diameter | 0.556 in |
| Minimum Pin Diameter Alt | 138684 mm |
| Thickness | 0.546 in |
| Type | Wire Lock |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons WIRE LOCK .551 X .040(14mm)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.