JE-Pistons Pin Straight 18,00 x 57,15 x 2,54
31,30 €
Esgotado
REF:
JE-708-2250-10-TSC
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Build Type | Build on Demand |
| Coating | None |
| Country of Origin | USA |
| Edge Type | Chamfered |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 2.250 in |
| Outside Diameter | .708 in |
| Outside Diameter Alt | 17.9832 mm |
| Piston Pin Diameter | 18.00 mm |
| Wall Thickness | 0.100 in |
| Wall Type | Straight |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Pin Straight 18,00 x 57,15 x 2,54” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.