Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Pins |
| Coating | None |
| Country of Origin | USA |
| Edge Type | Chamfered |
| GTIN | 00193564004376 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 2.050 in |
| Material Type | 9310 Nickel Carbon Steel Alloy |
| Outside Diameter | .708 in |
| Outside Diameter Alt | 17.9832 mm |
| Series | 93 Series |
| Wall Thickness | 0.100 in |
| Wall Type | Straight |
| Weight - Nominal | 50 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Pin 708-2050-10-93C” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.