Supertech Valve Kit Exhaust VAG 1.8L 8v 35.00mm (+2mm)
154,39 €
Esgotado
REF:
VWEVN-1019-4
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 1.8L 8v |
| Additional Info | Set of 4 |
| GTIN | 01037721244805 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 91.55 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 35.00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 6.96 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust VAG 1.8L 8v 35.00mm (+2mm)” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.