Supertech Valve Kit Exhaust Mini Tritec 25.20mm (+2.0) Blk N
257,74 €
Esgotado
REF:
MCEVN-1010FS-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Mini |
| Modelo Veículo | 1.6L 16v – W11B16 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245047 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 118.37 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 25.20 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 139,00 mm |
| Package Weight | 402.00 g |
| Package Width | 149,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.92 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Mini Tritec 25.20mm (+2.0) Blk N” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.