JE-Pistons Ringset 1/16-1/16-3/16 3.645? – 1 cylinder set
21,19 €
Esgotado
REF:
JE-J120F1-3645
Categoria: Motas
Informação adicional
| Brands | JE |
|---|---|
| Grupo | Piston Ring Sets |
| Bore - Actual | 3.645 in |
| Bore - Actual (Alternate) | 92.58 mm |
| Ring Kit - Oil Axial Height | 3/16 in |
| Ring Kit - Oil Radial Width | 0.182 in |
| Ring Kit - Oil Type | CUF |
| Ring Kit - Second Axial Height | 1/16 in |
| Ring Kit - Second Radial Width | 0.171 in |
| Ring Kit - Second Type | IPT |
| Ring Kit - Top Axial Height | 1/16 in |
| Ring Kit - Top Radial Width | 0.171 in |
| Ring Kit - Top Type | IMB |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “JE-Pistons Ringset 1/16-1/16-3/16 3.645? – 1 cylinder set” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.