Supertech Valve Seal Kit Intake VAG 2.7L 30v
19,13 €
Esgotado
REF:
VS-VBM6I-18
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Seals |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 2.7L 30v – RS4 |
| Additional Info | Set of 18 |
| Inside Diameter | 6.00 mm |
| Material Type | Polyacrylic |
| Position | Intake |
| GTIN | 01037721245585 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 19,00 mm |
| Package Length | 116,00 mm |
| Package Weight | 32.00 g |
| Package Width | 79,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Seal Kit Intake VAG 2.7L 30v” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.