Supertech Valve Kit Intake Toyota 2RZ-FE 39.50mm (+2) Black
271,42 €
Esgotado
REF:
TIVN-1048-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 2.4L 16v – 2RZ-FE, 2.7L 16v – 3RZ-FE |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245539 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 103.60 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 39.50 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.97 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Toyota 2RZ-FE 39.50mm (+2) Black” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.