Supertech Valve Kit Exhaust Ford/Mazda Duratec/MZR 31.00mm (
386,95 €
Esgotado
REF:
MAEVI-2304-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Ford, Mazda |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – Duratec, 2.0L 16v – LF, 2.3L 16v – Duratec, 2.3L 16v – MZR |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244760 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 103.40 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 31.00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.48 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Ford/Mazda Duratec/MZR 31.00mm (” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.