Supertech Valve Kit Exhaust Ford/Mazda Duratec/MZR 30.00mm I
440,98 €
Esgotado
REF:
MAEVI-2301D-6MM-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Mazda |
| Modelo Veículo | 2.3L 16v – MZR DISI |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244388 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 104.70 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 30.00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.97 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Ford/Mazda Duratec/MZR 30.00mm I” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.