Supertech Valve Kit Intake Honda D16Z 31.00mm (+1) Black Nit
253,55 €
Esgotado
REF:
HIVN-1102-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 1.6L 16v – D16Y7, 1.6L 16v – D16Y8, 1.6L 16v – D16Z, 1.7L 16v – D17 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245535 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 118.50 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 31.00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.48 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Honda D16Z 31.00mm (+1) Black Nit” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.