Supertech Valve Kit Intake Honda K20A/Z 36.50mm (+1.0) Flat
252,70 €
Esgotado
REF:
HIVN-1022.5F-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – K20A/Z, 2.4L 16v – K24 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245452 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 108.85 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 36.50 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.48 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Honda K20A/Z 36.50mm (+1.0) Flat” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.