Supertech Valve Kit Intake Honda B18A1/B1 31.50mm (+0.5) Bla
234,47 €
Esgotado
REF:
HIVN-1004-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 1.8L 16v – B18A1/B1 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245145 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 105.40 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 31.50 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 6.57 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Honda B18A1/B1 31.50mm (+0.5) Bla” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.