Supertech Valve Kit Exhaust Honda B18A1/B1 28.00mm (std) Bla
228,83 €
Esgotado
REF:
HEVN-1004-0-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 1.8L 16v – B18A1/B1 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244437 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 105.80 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 28.00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 6.55 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Honda B18A1/B1 28.00mm (std) Bla” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.