Supertech Valve Kit Exhaust Honda D16Z 26.50mm (+0.5) Black
228,83 €
Esgotado
REF:
HEVN-1002-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 1.6L 16v – D16Y7, 1.6L 16v – D16Y8, 1.6L 16v – D16Z, 1.7L 16v – D17 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244866 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 116.00 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 26.50 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.45 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Honda D16Z 26.50mm (+0.5) Black” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.