Supertech Valve Kit Intake Opel Z20LET 33.00mm (+1) Black Ni
324,92 €
Esgotado
REF:
GIVN-3313S-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Additional Info | Set of 8 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 102.15 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 33.00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.96 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Opel Z20LET 33.00mm (+1) Black Ni” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.