Supertech Valve Guide Kit Intake & Exhaust VAG KR/9A/ABF
90,32 €
Esgotado
REF:
GDE-VW8V-7A-8
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Guides |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 1.8L 16v – KR, 2.0L 16v – 9A, 2.0L 16v – ABF |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244547 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 40.00 mm |
| Material Type | Manganese Bronze |
| Outside Diameter | 12.06 mm |
| Package Height | 17,00 mm |
| Package Length | 103,00 mm |
| Package Weight | 166.00 g |
| Package Width | 102,00 mm |
| Stem Diameter | 7.00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Guide Kit Intake & Exhaust VAG KR/9A/ABF” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.