Supertech Valve Kit Exhaust BMW S38 33.00mm Black Nitride
419,78 €
Esgotado
REF:
BMEVN-1010L-12
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 3.5L 24v – S38B36, 3.8L 24v – S38B38 |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721245447 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 126.10 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 33.00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 6.95 mm |
| Treatment | Black Nitride |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust BMW S38 33.00mm Black Nitride” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.