Supertech Valve Kit Exhaust BMW M20B25 36.00mm (Std) Inconel
327,44 €
Esgotado
REF:
BMEVI-1085-6
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 2.5L 12v – M20B25 |
| Additional Info | Set of 6 |
| GTIN | 01037721244396 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 102.50 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 36.00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 6.95 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust BMW M20B25 36.00mm (Std) Inconel” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.