Supertech Valve Kit Exhaust BMW S54B32 31.50mm (+1.0) Incone
642,29 €
Esgotado
REF:
BMEVI-1045S-12
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 3.2L 24v – S54B32 |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721244656 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 118.85 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 31.50 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.95 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust BMW S54B32 31.50mm (+1.0) Incone” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.