Supertech Valve Kit Exhaust BMW S38 32.00mm Inconel
642,29 €
Esgotado
REF:
BMEVI-1006L-12
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 3.5L 24v – S38B36, 3.8L 24v – S38B38 |
| Additional Info | Set of 12 |
| GTIN | 01037721245151 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 125.00 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 32.00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 6.95 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust BMW S38 32.00mm Inconel” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.