Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valve Locks |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 1.5L 12v – B38 |
| Additional Info | Set of 12 halves. 1 valve requires 2 halves |
| Image Info | These images are representative |
| Lock Angle | 7.00 deg |
| Package Height | 5,00 mm |
| Package Length | 132,00 mm |
| Package Weight | 10.00 g |
| Package Width | 80,00 mm |
| Stem Diameter | 5.00 mm |
| Type | Single Groove |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Keeper 5mm Single Groove Conversion” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.