Supertech Valve Kit Intake Audi 4.2L 40v 27.90mm (+1.0) Blk
852,16 €
Esgotado
REF:
AIVN-1206S-24
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Additional Info | Set of 24 |
| GTIN | 01037721245204 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 96.55 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 27.90 mm |
| Package Height | 69,00 mm |
| Package Length | 244,00 mm |
| Package Weight | 890.00 g |
| Package Width | 169,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.96 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Audi 4.2L 40v 27.90mm (+1.0) Blk” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.