Supertech Valve Kit Exhaust Audi 4.2L 40v 30.90mm (+1.0) Inc
816,88 €
Esgotado
REF:
AEVI-1206S-16
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Additional Info | Set of 16 |
| GTIN | 01037721245202 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 94.80 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 30.90 mm |
| Package Height | 66,00 mm |
| Package Length | 248,00 mm |
| Package Weight | 938.00 g |
| Package Width | 170,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.94 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Audi 4.2L 40v 30.90mm (+1.0) Inc” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.