Supertech Valve Kit Exhaust VAG VR6 36.00mm (+1.8mm) Inconel
287,53 €
Esgotado
REF:
VWEVI-1010-6
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Additional Info | Set of 6 |
| GTIN | 01037721244787 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 106.95 mm |
| Material Type | Inconel |
| Outside Diameter | 36.00 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 139,00 mm |
| Package Weight | 504.00 g |
| Package Width | 145,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 6.95 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust VAG VR6 36.00mm (+1.8mm) Inconel” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.