Supertech Valve Kit Intake BMW M20 42.00mm(std) Blk Nitr
204,70 €
6 em stock
REF:
BMIVN-1084-6
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | BMW |
| Modelo Veículo | 2.5L 12v – M20B25 |
| Additional Info | Set of 6 |
| GTIN | 01037721245240 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 102.50 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 42.00 mm |
| Package Height | 60,00 mm |
| Package Length | 141,00 mm |
| Package Weight | 504.00 g |
| Package Width | 147,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 6.96 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake BMW M20 42.00mm(std) Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.