Supertech Valve Kit Intake PSA XU10J4RS 34.10mm Blk Nitr
281,12 €
2 em stock
REF:
PEIVN-28692-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Peugeot/Citroën |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – XU10J4RS |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245186 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 106.50 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 34.10 mm |
| Package Height | 63,00 mm |
| Package Length | 138,00 mm |
| Package Weight | 468.00 g |
| Package Width | 149,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.97 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake PSA XU10J4RS 34.10mm Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.