Supertech Valve Kit Intake Honda H22 35.00mm (Std)Dish Blk N
241,79 €
Esgotado
REF:
HIVN-1006D-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Honda |
| Modelo Veículo | 2.2L 16v – H22 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244694 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 106.85 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 35.00 mm |
| Package Height | 66,00 mm |
| Package Length | 165,00 mm |
| Package Weight | 488.00 g |
| Package Width | 173,00 mm |
| Position | Intake |
| Shape | Dish |
| Stem Diameter | 5.48 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Honda H22 35.00mm (Std)Dish Blk N” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.