Supertech Valve Kit Intake Audi 2.2L 20v 32.50mm (+0.5) Blk
339,30 €
Esgotado
REF:
VWIVN-1035-10
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 2.2L 20v – RS2 |
| Additional Info | Set of 10 |
| GTIN | 01037721244360 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 95.50 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 32.50 mm |
| Package Height | 60,00 mm |
| Package Length | 172,00 mm |
| Package Weight | 560.00 g |
| Package Width | 162,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 6.95 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake Audi 2.2L 20v 32.50mm (+0.5) Blk” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.