Supertech Valve Kit Intake EA855 TTRS 33.85mm (Std) Blk Nitr
339,30 €
5 em stock
REF:
VWIVN-1002S-10
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Lamborghini, Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 2.5L 20v – EA855, 2.5L 20v – EA855 EVO, 5.2L 40v – V10 FSI |
| Additional Info | Set of 10 |
| Length | 103.90 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 33.85 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 5.98 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
| GTIN | 01037721244564 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 64,00 mm |
| Package Length | 163,00 mm |
| Package Weight | 520.00 g |
| Package Width | 173,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake EA855 TTRS 33.85mm (Std) Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.