Supertech Valve Kit Intake VAG 1.8/2.0 16v 32.50mm (+0.5) Bl
271,44 €
Esgotado
REF:
VWIVN-1035-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 1.8L 16v – KR, 2.0L 16v – 9A, 2.0L 16v – ABF |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244359 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 95.50 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 32.50 mm |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 165,00 mm |
| Package Weight | 476.00 g |
| Package Width | 174,00 mm |
| Position | Intake |
| Stem Diameter | 6.95 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Intake VAG 1.8/2.0 16v 32.50mm (+0.5) Bl” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.