Supertech Valve Kit Exhaust Toy 2JZ/3S-GTE 30.00mm (+1.0) In
352,66 €
Esgotado
REF:
TEVI-1016-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Inconel |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – 3S-GTE |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721244445 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 61,00 mm |
| Package Length | 142,00 mm |
| Package Weight | 460.00 g |
| Package Width | 151,00 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust Toy 2JZ/3S-GTE 30.00mm (+1.0) In” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.