Supertech Valve Kit Exhaust PSA EW10J4 29.00mm Blk Nitr
281,12 €
Esgotado
REF:
PEEVN-28595-8
Categoria: Automotive
Informação adicional
| Brands | Supertech |
|---|---|
| Grupo | Valves Steel |
| Marca Veículo | Peugeot/Citroën |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – EW10J4 |
| Additional Info | Set of 8 |
| GTIN | 01037721245183 |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 103.35 mm |
| Material Type | Stainless Steel |
| Outside Diameter | 29.00 mm |
| Package Height | 60,00 mm |
| Package Length | 140,00 mm |
| Package Weight | 450.00 g |
| Package Width | 150,00 mm |
| Position | Exhaust |
| Stem Diameter | 5.97 mm |
| Treatment | Black Nitrided |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Supertech Valve Kit Exhaust PSA EW10J4 29.00mm Blk Nitr” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.