Darton Dry Sleeve Single Toyota 2JZ-GTE B:85.00 to 87.00m
270,99 €
Esgotado
REF:
300-055-DF
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Darton |
|---|---|
| Grupo | Cylinder Sleeves |
| Marca Veículo | Toyota |
| Modelo Veículo | 3.0L 24v – 2JZ-GTE |
| Bore - Actual | 84.46 mm |
| Bore Range | 85.00 to 87.00m mm |
| Flange Diameter | 96.52 mm |
| Flange Thickness | 31.75 mm |
| Flats | 92.96 mm |
| Image Info | These images are representative |
| Length | 142.24 mm |
| Outside Diameter | 90.42 mm |
| Type | Dry Sleeve |
| Wall Thickness | 2.97 mm |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Darton Dry Sleeve Single Toyota 2JZ-GTE B:85.00 to 87.00m” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.