Manley Piston Audi 5.2L FSI V10 84.50mm B 1.087 CH -6.50cc
259,13 €
Esgotado
REF:
640000CE-1
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Lamborghini, Volkswagen/Audi |
| Modelo Veículo | 5.2L 40v – V10 FSI |
| Additional Info | Dish type. Includes 9310 Extreme Duty wrist pin and round wire locks. |
| Bore - Actual | 84.50 mm |
| Compression Height | 27.61 mm |
| Compression Ratio - Actual | 10.0:1 |
| Dome Volume | -6,5 cc |
| GTIN | 00807298100425 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 107,95 mm |
| Package Length | 196,85 mm |
| Package Weight | 566.99 g |
| Package Width | 139,70 mm |
| Rod Length | 154.00 mm |
| Stroke | 92.80 mm |
| Weight - Nominal | 323 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Piston Audi 5.2L FSI V10 84.50mm B 1.087 CH -6.50cc” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.