Manley Piston Mits 2.0L 4B11T 86.00mm B 1.155 CH -3.50cc
214,79 €
Esgotado
REF:
624100CE-1
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Marca Veículo | Mitsubishi |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – 4B11T |
| Additional Info | Dish type. Includes 9310 Extreme Duty wrist pin and round wire locks. |
| Bore - Actual | 86.00 mm |
| Compression Height | 29.34 mm |
| Compression Ratio - Actual | 10.0:1 |
| Dome Volume | -3,5 cc |
| GTIN | 00807298106571 |
| Head Volume | 49 cc |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 107,95 mm |
| Package Length | 196,85 mm |
| Package Weight | 566.99 g |
| Package Width | 139,70 mm |
| Rod Length | 143.66 mm |
| Stroke | 94.00 mm |
| Weight - Nominal | 327 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Piston Mits 2.0L 4B11T 86.00mm B 1.155 CH -3.50cc” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.