Manley Piston Set Ford 3.7L Cyclone 3.760 B 1.239 CH 2.00cc
733,97 €
Esgotado
REF:
599600C-6
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Pistons |
| Bore - Actual | 3.760 in |
| Compression Height | 1.239 in |
| Dome Volume | 2 cc |
| GTIN | 00807298092072 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 196,85 mm |
| Package Length | 228,60 mm |
| Package Weight | 3401.93 g |
| Package Width | 228,60 mm |
| Piston Pin Diameter | 0.9055 in |
| Rod Length | 6.011 in |
| Stroke | 3.413 in |
| Weight - Nominal | 426 g |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Piston Set Ford 3.7L Cyclone 3.760 B 1.239 CH 2.00cc” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.