Manley Mitsubishi 4B11T Billet Crankshaft – 94.00 mm Stroke
2 227,57 €
Esgotado
REF:
190230B
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Crankshafts |
| Marca Veículo | Mitsubishi |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – 4B11T |
| GTIN | 00807298072654 |
| Image Info | These images are actual |
| Material Type | 4340 Billet Lightweight Crankshaft |
| Package Height | 241,30 mm |
| Package Length | 787,40 mm |
| Package Weight | 17690.01 g |
| Package Width | 222,25 mm |
| Stroke | 94.00 mm |
| Weight - Nominal | 37.00 lb |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Mitsubishi 4B11T Billet Crankshaft – 94.00 mm Stroke” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.