Manley Subaru EJ20 Forged Crankshaft – 75.00 mm Stroke
2 496,44 €
Esgotado
REF:
190160B
Categoria: Carros
Informação adicional
| Brands | Manley |
|---|---|
| Grupo | Crankshafts |
| Marca Veículo | Subaru |
| Modelo Veículo | 2.0L 16v – EJ20, 2.0L 16v – EJ205/207, 2.2L 16v – EJ22 |
| GTIN | 00807298105376 |
| Image Info | These images are representative |
| Material Type | 4340 Billet Lightweight Crankshaft |
| Package Height | 241,30 mm |
| Package Length | 787,40 mm |
| Package Weight | 11339.75 g |
| Package Width | 222,25 mm |
| Stroke | 75.00 mm |
| Weight - Nominal | 18.00 lb |
Avaliações (0)
Seja o primeiro a avaliar “Manley Subaru EJ20 Forged Crankshaft – 75.00 mm Stroke” Cancelar resposta

Avaliações
Ainda não existem avaliações.